IPAD İLE ERP

Please follow and like us:

IAStemmuz

Dünyada ve Türkiye’de yeni trend haline gelen Apple iPad’ler üzerinden, kurumsal verilere mobil erişim sayesinde ulaşmak artık çok kolay. CANIAS ERP ve CANIAS KOBİ ERP yazılımlarını hiçbir ek program gerekmeden, birkaç dokunuş ile iPad’inizde de kullanmanız mümkün.

Toplam 20 ülkede ve 11 dilde kullanılan CANIAS ERP yazılımının kullandığı teknoloji sayesinde; web hizmetleri ve replikasyon ihtiyacı olmaksızın hızlı ve kolayca firmanızın tüm iş süreçlerine iPad üzerinden hakim olmanız mümkün.

Web tabanlı oluşu ve esnekliği ile dikkatleri üzerinde çeken CANIAS ERP yazılımı, hiçbir ek programa gerek duymadan, iPad’ler üzerinden kolaylıkla çalışabiliyor. Safari’yi ( Mac tarayıcı ) açıp, web adresi ve kullanıcı bilgileri girildikten sonra birkaç saniye içinde firmanızla çevrimiçi durumda olacaksınız.

IAS-Industrial Application Software:
1989’da Almanya’da kurulmuş ve 1994 yılında yazılım geliştirme ve AR-GE faaliyetlerine Türkiye’de de devam etmiştir. Almanya, Çin ve Dubai’de ofisleri bulunmaktadır. IAS, kurumsal kaynak planlama yazılımı CANIAS ERP’nin üreticisidir. CANIAS ERP, Almanya, Avusturya, Fransa başta olmak üzere Dünyada 20 ülke ve 11 dilde kullanılan kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

IAS hakkında ayrıntılı bilgi için www.ias.com.tr

Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın