KÜÇÜK İŞLER BÜYÜK ÇÖZÜMLER

Please follow and like us:

Yaşantılar en iyi öğrenmelerdir. Geçenlerde evimizin camının sinekliğini tutan kulakçıklar kırıldı. Ufak bir parça bir anda organizasyonu işlemez hale getirdi. Önce durup düşündüm bu sineklik kulaklığını bulunduğum ilde nerelerden bulabilirim. Aklıma belli bölgeler geldi; fakat çözümü kafamda tam olarak netleştiremedim. Sadece o parça için çok uzak mesafelere gitmem veya o parçayı tamir edecek birini çağırmam ekonomik değildi.

Ve sonunda çağın mucizesi, doğru kullanıldığında harikalar oluşturan, internette bu küçük ve önemsiz parçayı aramaya karar verdim.

Tarama sonucu çok ilginçti, bir kaç sokak ötede bulun işletmede bu parçayı bulabileceğimi öğrendim. İnternetten bulduğum telefondan durumu teyit ettim.

Küçük bir site, küçük bir işletme, küçük bir parça, ancak  çok büyük bir çözüm. Çünkü problemim en ekonomik şekilde çözülmüştü.

Neden internette olmamız gerektiğinin anlamı bu yaşanmış kısa ve küçük  hikayede gizli.

İnternette kalıcı olmak için ekonomik, güvenli hizmet almak şart. Güvenli ve kaliteli  hizmet her şeyden önemli. Çünkü her yıl en azından adınızı ve alanınızı güncellemeniz gerekiyor. Biz “weblen” ile web çözümlerinde ortak çalışmalar yürütüyoruz. Kendi sitelerimizin alt yapısınıda weblen sağlıyor ve hizmetlerinden memnunuz.

Teşekkürler Weblen .

Ayrıca bu örnekten yola çıkarak kurumsallık herkese lazım diye biliriz. Ben büyük işletme olayım kurumsallaşayım demek yerine ben işimi kurumsal bir altyapı ile nasıl sürdürebilirim, en kaliteli hizmeti nasıl verebilirim, sürekli yenilenmenin ölçüsü ne? Ve benzeri soruları kendimize sorarak küçük ama büyük işler yapabiliriz.

Bir cevap yazın