TEKNİK ADAMLARIN KARİYER SİTESİ AÇILDI

Please follow and like us:

hüseyin kaapak

Biz bu sitede her zaman iyi işler yapanları destekledik. TeknikKariyer.com ekibini birebir tanıdığımız için “Eğitim gönül işidir.” cümlesinin bir slogan olmadığını ve gönülden kurulmuş bir cümle olduğunu biliyoruz.

Sadece bir eğitim kurumu değil, kariyere yön verencek bir eğitim platformu oluşuyor. Biz de elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz.

İlerleyen zamanlarda ERP Eğitim kursları da düzenlemeyi düşündüğümüz bu platform, kaliteli ve ahlaklı teknik adamların buluşma adresi olacaktır.

hüseyin

Teknik Kariyer:

Ülkemizdeki teknik, mimari ve mühendislik eğitimindeki eksiklikler kişilerin iş hayatlarında olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. İnsanların bilgiye tam olarak ulaşamaması, üniversite ve liselerde verilen eğitimin eksik veya yanlış olması hem kendilerini hem de dolaylı olarak bizleri etkilemektedir.

Teknik alanda bulunan bu eksikliklerin farkına vararak, yapılanmamızı ona göre tasarladık.

Yıllardır eğitim sektöründe çalışmışlığın verdiği tecrübeyi de katarak kendi eğitim kurumumuzu ticari kaygılarla değil, bilgi-ilim aşkıyla kurduk. Kişilere eğitim verirken bunu tek yönlü değil onlardan da kendimize bir şeyler katarak etkileşimli olarak sürdürmeyi hedefledik.

Fikirlerinizi ve beklentilerinizi de göz önünde bulundurarak, Kariyer Eğitimlerinizi bizimle beraber almanızdan gurur duyarız.

Referansınız kalitemizdir.

Desteklerinden dolayı www.erpuzmani.com ‘a, www.teknikkariyer.com olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın