ETKİNLİKLER

Mesleki Eğitim içerikli düzenlediğimiz veya elimize ulaşan tüm etkinlikleri bu sayfada yayımlıyoruz.

ERPUZMANI.com sitesi olarak kurumsallaşmayı ve mesleki rehberliği önemsiyoruz.

Derdimiz; kaliteli ve ahlaklı işçi, yönetici, işverenlerin çoğalması ve dünya çapında kurumsallaşmış markasını güvenle göğsünde taşıyan  şirketler oluşturmak.

Etkinlikler hakkında anlık bilgi almak için mail grubumuza üye olabilirsiniz: ERPUZMANI GRUBU/

ERPUZMANI kopya

ETKİNLİKLER için 16 cevap

 1. SAP YAZILIM PERSONELİ KARACALAR KÖYÜNDE TOPRAKLA BULUŞTU diyorki:

  Alman SAP firması, 800 personeliyle Karacalar köyünde yeşillendirme yaptı

  Alman yazılım şirketi Sistem Aplikasyon ve Data İşlemleri (SAP) personeli Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Karacalar köyünde kültür merkezi,botanik bahçesi, futbol sahası yeşillendirmesi, okul çevre düzenlemesi, hayvanat bahçesi ve fidan dikimi etkinliğine katıldı.

  Alman yazılım şirketi SAP, dünya genelinde faaliyet gösterdiği 120 ülkede başarılı bulduğu 900 personelini Antalya’nın Serik ilçesi Belek Turizm Bölgesi’de bir haftalık tatille ödüllendirdi.

  SAP, Belek’te tatil etkinlikleri çerçevesinde TEMA Vakfı Manavgat Şubesi Başkanlığı ile birlikte Karacalar köyü Fatma Pakize Turhan ilköğretim Okulu ve köy içinde kültür merkezi,botanik bahçesi,futbol sahası yeşillendirmesi, okul çevre düzenlemesi, hayvanat bahçesi ve fidan dikimi yaptı. Tatile gelen 900 personelden 800’ü etkinliğe katılarak öğrencilerle birlikte okulun halı sahasını çimlendirme, okul çevresine okun parkı yapımı, sağlık ocağını içinde düzenleme ve boyama yaparak kültür merkezine dönüştürme ile okul bahçesine hayvanat bahçesi, meyve ekim alanı, defne, zeytin ve çam fidanı dikimini gerçekleştirdi.

  TEMA Vakfı Başkanı mimar Şenay Malbora törende yaptığı konuşmada Alman yazılım firmasıyla Karacalar köyünde yaptıkları çevre düzenlemesi, güzelleştirme ve yeşillendirme çalışmalarını sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde hayata geçirdiklerini kaydetti. Malbora, “Çevrenin korunması ve erozyona karşı yeşillendirme çalışmasını ibadet aşkıyla yapıyoruz. Okumayı ibadettir, okumamayı Cumhuriyet’e ihanet olarak görüyoruz. Alman yazılım firmasıyla birlikte Karacalar köyü Fatma Pakize Turhan İlköğretim Okulu’nda hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projesi 3 aylık bir çalışmanın ürünü. Geçen yıl ise Fransızlarla Sarılar Belediyesi ile birlikte 4 yıl önce yanan ormanlık alanda fidan dikimiyle yeşillendirmiştik. Bu yılki organizasyonumuz geniş çaplı ve bir köy okulunun geniş imkanlara sahip olmasına yönelikti.” diye konuştu.

  Alman SAP şirketi genel koordinatörü Volker Weber, Karacalar köyündeki sosyal sorumluluk projesine Belek’te tatil yapan 900 personelden 800’nün katıldığını belirtti. Firmalarının dünyada 120 ülkesinde faaliyet gösterdiğini belirten Weber, projede yer alan personelin kendi ülkelerinde üst düzey yönetici olduğunu kaydetti. Weber, “Türkiye’de böylesi güzel bir çevresel etkinliğe katıldığımız için çok mutluyuz. Şirketimiz doğayı korumaya yönelik bütün çalışmalara destek veriyor. Sponsor oluyor. Doğayı korumak bizim birinci önceliğimiz. Doğayı korumaya yönelik yaptığımız çalışmadan ötürü çok mutluyuz.” diye konuştu.

  kaynak: http://www.timeturk.com/tr/2011/04/11/alman-sap-firmasi-800-personeliyle-karacalar-koyunde-yesillendirme-yapti.html

 2. Kurumsal e-Dönüşümde ERP ile % 100 Entegre B2B ve B2C Semineri diyorki:

  13 Nisan 2011 Çarşamba günü gerçekleşecek seminerin ilerleyen bölümlerinde Workcube ERP Canlı Demo Ortamından Örnek uygulamaların anlatılacağı sunuya Network Marketing, İletişim, Telekomünikasyon, Teknoloji, Online Mağazacılık, Bilişim, Tekstil, Mobilya v.b. sektörlerde faaliyet gösteren İşletme Yöneticileri, Pazarlama Müdürleri, Satış Müdürleri, CRM Uzmanları ve Bilgi İşlem Sorumluları ve Workcube ERP konusunda bilgi edinmek isteyen herkes katılabilir.

  Tarih: 13 Nisan 2011 – Çarşamba
  Saat: 14.00
  Yer: Workcube Seminer Salonu – Katip Salih Sokak No.24 Koşuyolu
  LCV: gulcinduran@workcube.com Tel: 0216 4283939

  Seminere Online Kayıt İçin Tıklayınız.
  http://www.workcube.com/index.cfm?fuseaction=objects2.training_list

 3. IFS Sektörel Etkinlikleri Bu Yıl “İnşaat Günü”  ile Başlıyor diyorki:

  IFS’nin büyüyen işletmelerin verimlilik sorunlarını çözmek üzere geliştirdiği IFS ERP Uygulamaları’nın, sektörlerin ihtiyaçları ve süreçleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiş sektörel çözümlerinin tanıtılacağı seminer zinciri  “İnşaat Günü” ile başlıyor.

  İnşaat sektörünün proje tabanlı yapısı ile kendine has süreçler barındırdığını bilen IFS, proje tabanlı endüstriler konusunda dünya genelindeki tüm know-how’ını birleştirerek 15 yıldan fazla zamandır İngiltere’deki Ar-Ge merkezinde tasarlanıp geliştirilen IFS İnşaat ve Taahhüt Çözümü’nü Türk İnşaat firmalarına sunacak.

  10 Mart Perşembe günü İstanbul Ritz Carlton Otel’de, 13.30-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan seminerde, proje tabanlı endüstrilerde ERP entegrasyonunun nasıl yapılabileceği, inşaat sektörüne ait süreçlerin ERP üzerinde yönetilmesi ve inşaat sektörünü ilgilendiren diğer tüm uygulamalarda IFS ERP İnşaat Çözümü’nün sunacağı özellikler katılımcılara anlatılacak. Ayrıca IFS müşterilerinden SİNPAŞ’ın ERP projesini yönetmiş olan ERP Uzmanı, Taner Akkaş proje süreçlerine ait detayları dinleyicilerle paylaşacak.

  Seminerde iş programı yönetiminden, proje bütçe ve maliyet izlemeye, şantiye süreçlerinden taşeron yönetimine tüm süreçlere yönelik entegre IFS ERP çözümleri anlatılacak. Ayrıca inşaat sektörünün yetkin kurumlarından İNTES (Türkiye İnşaat Sanayicileri İşvenler Sendikası) Genel Sekreteri Sayın H. Necati Ersoy başkanlığında, sektörün öncü isimlerinin yer alacağı “İnşaat sektörü büyürken kontrol ve entegrasyon nasıl sağlanacak” konulu bir panel de gerçekleştirecek. IFS yetkilileri, ilki 2009 yılında Ankara’da gerçekleştirilen İnşaat Günü’nün yoğun ilgi gördüğünü ve sektörün hızla büyürken süreçlerini kontrol altına alabilmek için özel çözümlere  ihtiyaç duyduğunu, belirtiyor.

  IFS İnşaat Günü’ne ait diğer detayları http://www.ifs.com.tr adresinden öğrenebilir, 0 216 545 96 96 nolu telefondan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

 4. "CANIAS ile ERP'ye Giriş Eğitimi" diyorki:

  “CANIAS ile ERP’ye Giriş Eğitimi” ile, ERP temel verilerinden başlayarak, üretimde hayati önem taşıyan ürün tasarımından üretim takibine, müşteri ilişkileri yönetiminden faturalandırmaya, proje yönetiminden insan kaynaklarına kadar tüm uygulamalar CANIAS ERP üzerinden katılımcılara sunulacaktır.

  21 yıldır ERP projeleri ve danışmanlık hizmetleri yürüten bir firma olarak, uzmanlığımızı ve deneyimlerimizi, elde ettiğimiz birikimlerle katılımcılarımız ile paylaşıyoruz.

  IAS’nin deneyimli Yazılım Satış Uzmanları tarafından verilecek olan eğitimde IAS hakkındaki kısa bilgilendirme sunumunun ardından ERP ve CANIAS ERP hakkında siz değerli katılımcılarımıza detaylı bilgiler aktarılacaktır.

  Sürekli hale getirmeyi hedeflediğimiz eğitime katılan tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir.

  Belirli aralıklarla tekrarlanacak ve tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan bu eğitime, aşağıdaki formu doldurarak kayıt yaptırabilir ve ERP konusundaki bilgi birikiminizi daha da üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

  SON BAŞVURU: 24 Şubat 2011 Salı günü

  (Kontenjan 25 kişi ile sınırlıdır)

  Tarih:
  25 Şubat 2011 Cuma

  Yer:
  İstanbul – EGS Business Park Blokları
  IAS Business Academy Eğitim Salonları
  http://www.ias.com.tr/enterprise/mapist.html

  Saat:
  14.00 – 17.00

  http://www.ias.com.tr/services/education-canias-ile-erp-giris.html

 5. Üretimde ERP ve Workcube Kosgeb Destekleri Semineri. diyorki:

  Üretim yapan işletmelerde standart üretimlerin sağlandığı, maliyetlerin kontrol altına alındığı bir üretim yönetimi için Üretimde ERP’nin öneminin anlatıldığı ve Workcube’ün canlı demo üzerinden anlatılacağı ücretsiz seminere üretim sektöründe faliyet gösteren tüm yöneticiler ve IT profesyonelleri davetlidir.

  e-iş kapsamlı Workcube ERP ile şirketler, kendilerini geleceğe daha kolay taşıyor.

  Artık proje altında üretim yapma, iş gücü kaynağını etkin kullanma, fiziki varlıkları kontrol altında tutma, satış kanalını ve tedarikçi tabanını işe entegre etme yeteneklerinden yoksun bir ERP çözümü ile rekabete dahil olmak mümkün değil.

  Üretim ve malzeme ihtiyaç planları, maliyet esasına dayalı üretim planlama, baştan sona tedarik zinciri planlaması ve takibi, farklı lokasyonlardaki iş istasyonlarını gerçek zamanlı ve entegre biçimde yönetme, etkin stok kontrolü ve dahası…

  23 Şubat Çarşamba günü “Workcube ERP ve ERP Çözümü satın alan işletmelere KOSGEB’in Sunduğu Destekler” Konulu Seminer herkese açıktır.

  Kimler Katılabilir: Şirket Sahipleri ve Yöneticileri, Üretim Planlama Uzman ve Yöneticileri, Üretim ve Saha Mühendisleri, Proje Yöneticileri ve Bilgi İşlem Uzman ve Yöneticileri ve Workcube ERP konusunda bilgi edinmek isteyen herkes.

  Satiye Ketenci
  Kurumsal İletişim Direktörü
  satiyeketenci@workcube.com

  http://www.workcube.com
  Workcube E-İş Sistemleri A.Ş.
  Katip Salih Sok No: 24 Koşuyolu – İstanbul

  0216 428 39 39 Pbx
  0216 428 39 07

 6. Tamirane Restaurant'da düzenlenen IFS Türkiye'nin 2010 yılını değerlendirme toplantısı gerçekleşti. diyorki:

  Santralİstanbul içinde yer alan Tamirane Restaurant’da düzenlenen basın toplantısında,2010 yılında ERP pazarının durumunu ve yeni yılda kurumsal kaynak planlama yazılımları alanındaki beklentilerini gazetecilerle paylaşan IFS Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ergin Öztürk, IFS Türkiye’nin 2010 yılını değerlendirirken, yeni yılda IFS’nin odaklanacağı temel konular hakkında da gazetecilere bilgi verdi.

  IFS Türkiye’nin 2009 yılında yaşanan krizin ardından 2010 yılında %60’ın üzerinde büyüme kaydettiğini ve 2010 yılının IFS için özel bir yıl olduğunu belirten Ergin Öztürk, 2010 yılına ait önemli gelişmeleri de maddeler halinde kısaca aktardı: “2010 yılında IFS Türkiye Hakan Plastik ile 100. Müşterisine ulaştı.

  IFS Türkiye’nin 2011 planlarına yönelik olarak şunları söyledi. “IFS bu senenin ikinci yarsında 4 yıldır Ar-Ge çalışmaları devam eden bir Aurora versiyonunu pazara sunacak. Aurora ERP pazarına önemli bir farklılık getireceğine inanıyoruz. Kalıplaşmış ERP anlayışı için bir son demek “Aurora”. Aynı zamanda IFS iş ortağı olmak isteyen firmalara da belirli ön kriterleri yerine getirmeleri şartı ile kapılarımız daima açık olacak.

  ERP alanında firmaların daha bilinçli davranması gerektiğini de sözlerine ekledi. Yeni yılın en önemli çıkışın PLM, Proje Yönetimi gibi alanlarında yaşanaca

  http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1077544&title=ifs-yeni-yilda-yuzde-30-buyume-hedefliyor

 7. Global bir dünyada iş yapmak, iş yapabilir hale gelebilmek için şirketlerin çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçiden servise kadar tüm iş ortaklarını yönetebilecekleri kurum vizyonunu bütünüyle destekleyen WEB Tabanlı yeni nesil ERP’ye ihtiyaçları var. Artık müşteri ile ilişki kurma, proje altında üretim yapma, iş gücü kaynağını etkin kullanma, fiziki varlıkları kontrol altında tutma, satış kanalını ve tedarikçi tabanını işe entegre etme yeteneklerinden yoksun bir ERP çözümü ile rekabete dahil olmak mümkün değil.

  Tarih: 1 Aralık 2010 – Çarşamba
  Saat: 14.00
  Yer: Workcube Seminer Salonu – Katip Salih Sokak No.24 Koşuyolu
  LCV: Tugbabilgin@workcube.com Tel: 0216 4283939

  PROGRAM

  14.00 – 14.30 ERP yazılımlarının geçirdiği değişim… Workcube’un ERP’ye getirdiği yeni bakış açısı. / Aydın Ersöz
  14.30 – 14.45Kahve arası
  14.45 – 15.30ERP projelerinde değişen beklentiler ve uçtan uca bütünlüklü yönetim. / Emre Bircan
  15.30 – 16.30Workcube Live Demo-Workshop /Emre Bircan
  16.30 – 17.00Soru – Cevap

  online kayıt: http://www.workcube.com/index.cfm?fuseaction=objects2.training_list

 8. Şirketlerin e-Dönüşümünde e-Ticaret Uygulamalarının Rolü / 14 Temmuz / 13:30 diyorki:

  Amaç : 14 Temmuz Çarşamba günü sizi

  Şirketlerin e-Dönüşümünde B2B&B2C Uygulamalarının Rolü konulu seminerimize bekliyoruz. 2009 Bilişim Yıldızları e-dönüşüm yarışmasında e-ticaret kategorisinde Birincilik Ödülü alan http://www.Grossdepot.com‘un başarı hikayesiyle yer alacağı seminerimizde Workcube B2B&B2C Portal çözümlerinin de canlı demosu yapılacaktır.

  Tarih : 14/07/2010 13:30-14/07/2010 17:00
  Sunum : Emre Bircan
  Yer : Workcube Seminer Salonu – Katip Salih Sok. No.24 Koşuyolu / İst. – Tel : 0216 428 39 39 Pbx

  WORKCUBE’nin tüm etkinlikleri için:
  http://www.workcube.com/index.cfm?fuseaction=objects2.training_list

 9. Netsis Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ihlamur Konya'da diyorki:

  8 Nisan 2010, Perşembe -Konya: Netsis ve Yalın Enstitü Derneği, Konya Sanayi Odası’nın desteğiyle 8 Nisan’da Konya’da düzenlenecek “Düzleşen Dünya ve Yalın Konferansı”nda Konyalı sanayicileri bir araya getiriyor. Şirketlerin daha kaliteli ürünü daha düşük maliyetle temin etmesini sağlayan yalın düşünce sisteminin detaylı olarak inceleneceği konferansla Konyalı sanayicilere üretkenlik konusunda yeni bir bakış açısı sunulacak.

  Tarih: 8 Nisan 2010, Perşembe

  Yer: Konya Sanayi Odası

  Program:

  15.00 15.15 Kayıt

  15.15 15.30 Açılış Konuşması Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Tahir Şahin

  15.30 16.00 Netsis Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ihlamur

  16.00 17.30 Yalın Enstitü Derneği Başkanı Yalçın İpbüken

  17.30 18.00 Soru Cevap

  18.00 – 19.00 İkram

 10. Teknolojisi ve Kurumsal Yazılım Pazarının Geleceği / Seminere Davet diyorki:

  Tarih: 15 Ocak Cuma

  Saat: 15.00 – 18.30

  Yer: Workcube Seminer Salonu – Katip Salih Sokak No:24 Koşuyolu

  LCV: tugbabilgin@workcube.com Tel: 0216 4283939

  Seminere katılım ücretsizdir.

  Online Kayıt İçin Tıklayın http://www.workcube.com/index.cfm?fuseaction=objects2.training_list

  PROGRAM

  15.00 – 16.30 Workcube Felsefesi, Teknolojisi ve Kurumsal Yazılım Pazarının Geleceği

  Ömer Turhan – Workcube A.Ş. Y. K. Başkanı

  16.30 – 16.45 Kahve arası

  16.45 – 17.30 Workcube İş Ortaklığı Programı

  (İş Ortaklığı Kategorileri, Kazanımlar, İş Birliği Esasları)

  Can Gülerman – Workcube A.Ş. İş Ortakları Direktörü

  17.30 – 18.30 Workcube Live Demo-Workshop

  Ömer Çakar – Workcube A.Ş. Projeler Direktörü

  18.30 Soru – Cevap + Mini Kokteyl

  Workcube Live Demo’yu Hemen Ziyaret Edebilirsiniz

  http://www.workcube.com/index.cfm?fuseaction=objects2.add_live_demo

  http://www.workcube.com, workcube@workcube.com

  Tel: +90216 4283939 (pbx)

Bir cevap yazın