HAKKIMIZDA

S. ÖZMERİÇ / ERPUZMANI.com sitesi kurucusu, Mesleki Eğitim alanında çalışıyor.

Çalışma hayatına 1992 yılında imalat sektöründe “Üretim Planlama” alanında başladı.
İlk işinde “Atölye zihniyeti ile çalışan fabrika nasıl büyük bir kurum olur.” cümlesini yaşayarak öğrendi.
Daha sonra farklı sektörlerde çalışma imkanı buldu. Çanakkale ve Bursa’da başlayan iş hayatı yolculuğu Konya’da devam etti.

Tüm enerjsini çalışma hayatının daha kaliteli ve ahlaklı olması için harcamaktadır, ahilik geleneğinin iyi anlaşılması durumda kendimize ait yeni yönetim anlayışları geliştirebileceğimizi düşünmektedir. Üzerinde çalıştığı Anadolu Yönetim Sistemi (A Yönetim Sistemi) bu inancının en önemli göstergesidir.

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), Mesleki Eğitim ve Rehberlik alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Dört konuyu önemsiyoruz;

  • Kurumsal Kaynak Planlaması yazılımı üreten şirketleri hedef kitleleriyle buluşturmak,
  • ERP sistemlerinin her hangi bir alanında çalışanların tecrübe paylaşımını sağlamak,
  • BT konusunda kendini geliştirmek isteyenlere ve öğrencilere mesleki rehberlik hizmeti vermek.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sadece bir yazılım grubu adı değildir. Bir bakış açısını temsil eder. İşletmeler bu bakış açısını kazanmadıkça en mükemmel yazılımları kullansalarda ideal bir yönetim anlayışına yaklaşamazlar.

ERPUZMANI.com sitesinin Farkı

Sitemizin en önemli farkı İnternette tarandığında kolay bulunabilecek, “ERP” konusunda kuru bilgiler ve reklam metinleri yerine sıcak yaşanmış gerçek bilgileri paylaşmaktır. Bizce bu sıcak anlatım kişiyi daha kolay yetiştirir, sohbet havasında en ciddi konuları anlatabilme becerisi bizce sitemiz için özel bir durumdur. Tabii ki diğer bilgiler de önemli, fakat o bilgileri bulabileceğiniz yeterince kaynak var. Biz farklı olana talibiz ve ancak farklı olanlar değişimi getirebilir.

Çalışma hayatında kaliteyi önceleyen; işveren, yönetici, işçi sayısının artmasıyla işletmelerde kurumsallaşmanın ilk adımı atılmış olacak.

 

Bir cevap yazın